(22) 219 55 77 biuro@nuskin.com.pl

Nuskin. Polska to kolejny z krajów europejskich, w który międzynarodowy koncern rozpoczął działalność. Jak się wszystko zaczęło?

Blake Roney, który przez lata zdobywał doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami działających na różnych rynkach, Steven Lund, który przez wiele lat pracował jako adwokat, a jego specjalnością była odpowiedzialność cywilna za produkty, oraz Sandie Tillotson, która angażuje się w liczne działania charytatywne postanowili razem w 1984 roku założyć firmę, która będzie oferować innowacyjne produkty, przeznaczone do pielęgnacji skóry.

Dzięki wspólnym wysiłkom, nastawieniu na nowoczesne sposoby produkcji kosmetyków do pielęgnacji cery, włosów, oraz stworzeniu produktów chroniących przed zbyt ostrym słońcem udało im się stworzyć wyjątkowe kosmetyki, które od samego początku cieszą się ogromnym zainteresowaniem oraz dobrą opinią wśród klientów.

Firma Nuskin przez lata swojej działalności zawsze kieruje się tą samą zasadą, dzięki której ich produkty są najwyższej jakości. Jesteśmy firmą, która na rynek wprowadza całe serie poszczególnych kosmetyków, wśród których można wyróżnić kosmetyki, dla każdego rodzaju cery. W naszej bogatej ofercie wyróżniają się zwłaszcza kosmetyki pomagającej w pielęgnacji urody, zatrzymujące efekty starzenia.

Kolejne oddziały firmy zostały stworzone w wielu krajach na całym świecie. Obecnie jesteśmy jedną z najbardziej znanych na świecie firm, która specjalizuje się w produkcji kosmetyków. Jesteśmy również firmą, która z powodzeniem łączy w sobie wielokulturowość, oraz czerpie z bogatych doświadczeń krajów, w których znajdują się nasze oddziały. Dzięki temu możemy nieustannie ulepszać nasze kosmetyki, dbają jednocześnie o ich najwyższą jakość.

Dziś firma Nuskin uważana jest za lidera na tym rynku. Nasze produkty cieszą się nie tylko zaufaniem klientów, ale są również szeroko stosowane w ośrodkach odnowy biologicznej. Uznawani jesteśmy za firmę, która wytycza nowe kierunki rozwoju, jeśli chodzi o produkcję kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji cery. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci sprzedaży bezpośredniej nasze produkty są dostępne niemalże w każdy miejscu na świecie, w którym osoby poszukują innowacyjnych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji cery.