(22) 219 55 77 biuro@nuskin.com.pl

Osoby, które bardzo dużo wagi przywiązują do tego, jak wygląda ich codzienna dieta, które chcą prowadzić zdrowy styl życia zwracają w bardzo dużym stopniu uwagę na to, z jakich produktów przygotowują poszczególne posiłki. Zwracają również uwagę na to, jakie suplementy diety oraz witaminy zażywają. Zależy im na tym, aby były one nie tylko pełnowartościowe, ale przede wszystkim by były to produkty, które pozwolą im utrzymać zdrowy styl życia, oraz dostarczą wszystkich potrzebnych witamin oraz mikroelementów. Z myślą o tych osobach powstały suplementy diety Nu Skin Pharmanex, które działają korzystnie na organizm zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. To suplementy diety, których skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami.

Produkty marki Pharmanex, do których regularnego stosowania chcemy Państwa zachęcić, pozwalają na kompleksową pielęgnacje cery oraz ułatwiają zachowanie zdrowego stylu życia. Wpływają również niezwykle korzystnie na wygląd cery. Prezentujemy Państwu kosmetyki, których dobroczynne działanie będą mogli Państwo poczuć, już po pierwszych dnia ich stosowania, jak i starannie dobrane suplementy żywieniowe. Ich skład został dobrany indywidualnie do potrzeb osób w każdym wieku. Przedstawiamy Państwu suplementy diety przeznaczone dla kobiet, jak i dla mężczyzn, ponieważ mamy świadomość tego, jak bardzo różnimy się między sobą. Z tego też względu każda osoba potrzebuje innych witamin oraz minerałów. Mając na uwadze fakt, że potrzeby organizmu zmieniają się wraz z wiekiem, zadbaliśmy o to, aby mogli Państwo wybrać suplement diety dostosowany do Państwa wieku, oraz form aktywności fizycznej. W naszej bogatej ofercie znajdują się również suplementy diety, które dodają energii na cały dzień, dzięki czemu radość życia nie będzie Państwa opuszczać.

Nu Skin Pharmanex – Napój JVI

Owoce i warzywa powinny stanowić podstawę diety każdego z nas. Niestety większość osób nie wie, które owoce oraz warzywa mają najważniejsze dla nich witaminy, nie wie również, jak często należy je jeść, aby poprawić wygląd swojej cery. Niewiele osób wie również o tym, jak dobroczynny wpływ na ludzki organizm mają soki. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć unikalny napój, którego podstawą stały się najbardziej popularne w Europie warzywa oraz owoce. Dodatkowo postanowiliśmy go wzmocnić o unikalne owoce, takie jak jagody goji, rokitniki oraz owoce acereoli, które są bardzo cenione między innymi za swojej walory smakowe w wielu krajach na całym świecie. W efekcie napój JVI otrzymał bardziej wyrazisty smak oraz kolor. Tym samym stał się jedynym napojem na rynku, który ma tak korzystny wpływ na ludzki organizm.

Napój JVI dzięki wysokiej zawartości witamin oraz minerałów, zwłaszcza miedzi oraz witaminy C wzmacnia odporność organizmu. Jest również doskonałym źródłem biotyny, która odpowiada za wygląd cery. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to jeden z niewielu napojów na rynku, które posiadają atest SCS. Tym samym kupując ten napój, mają Państwo pewność, że nie tylko bardzo dobrze dbają o swoje zdrowie, nie tylko zyskują możliwość wzbogacenia codziennej diety o tak cenne witaminy oraz mikroelementy, ale przede wszystkim wybierają Państwo napój, który dba o Wasze zdrowie. Napój JVI jest więc wyjątkowym napojem na rynku, który jako jedyny został wzbogacony smakiem niepowtarzalnych owoców. Dlatego też, jeśli cenią sobie Państwo niepowtarzalny smak, jeśli chcą Państwo zadbać o zdrowie swoje oraz swoich bliskich, jeśli chcą Państwo wzbogacić swoją codzienną dietę o niepowtarzalny smak starannie wybranych owoców oraz warzyw, to napój JVI jest tym napojem, który musi zagościć w Państwa domach na stałe.

Nu Skin Pharmanex – ageLoc R2

ageLoc R2, to kolejny zaawansowany produkt serii Nu Skin Pharmanex. To nowoczesny su[;ement, którego regularne stosowanie pozwala nie tylko na poprawę wyglądu cery, ale przede wszystkim ma dobroczynny wpływ na nasz nastrój. Podstawą suplementów z serii ageLoc R2 są nsturalne składniki takie jak żeń-szeń, granat, czy kordyceps chiński, czyli grzyb, który ma bardzo wiele właściwości leczniczych. O tym, że to między innymi te rośliny stały się podstawą tej serii suplementów zadecydowały nie tylko ich lecznicze właściwości, ale przede wszystkim fakt, że są to rośliny, które są znane medycynie od wielu wieków.

Żeń-szeń zostały wybrany ze względu na swoje właściwości antynowotworowe, ze względu na fakt, że zatrzymuje skutecznie rozwój cukrzycy, jest bogatym źródłem witamin, mikroelementów oraz innych pierwiastków, które poprawiają ogólny stan zdrowia. Grant ma nie tylko charakterystyczny smak, ale pozwala przede wszystkim na zrzucenie zbędnych kilogramów, co jest z pewnością bardzo ważną informacją dla wszystkich osób walczących z nadwagą. Regularne jedzenie granatów ma również niezwykle korzystny wpływ na pracę ludzkiego mózgu.

Kordyceps chiński został wybrany ze względu na fakt, że dzięki niemu odnosi się wrażenie, że zmęczenie mija. Tym samym mamy więcej sił, co przekłada się na stan naszego zdrowia. W efekcie połączenie tych trzech składników okazało się być bardzo dobrą decyzją, dzięki której mogliśmy przygotować dla Państwa wyjątkową serię kosmetyków, oraz kapsułek ageLoc. Jesteśmy przekonani o tym, że regularne zażywanie stworzonych przez nas kapustek, których to dobroczynne działanie zostaje wsparte przez szereg kosmetyków musi zakończyć się tym, że poczują się Państwo wyjątkowo i polecą nasze produkty swoim bliskim.